گروه علمی صنعتی مبتکران بعد سوم، با هسته ای متشکل از مهندسین جوان و پویا و با مدیریت مهندس مهدی سهرابی، فعالیت خود را از سال 1394 در زمینه ی تولید قطعات صنعتی آغاز نمود.
درحال حاظر فعالیت اصلی گروه بر تجهیزات نیمه صنعتی و لوازم مرتبط با صنایع غذایی متمرکز شده است.

بخش تحقیق و توسعه با مطالعه و فعالیت گسترده در تلاش است جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را با بالاترین کیفیت بومی سازی کرده و به بازار ارائه نماید.

تمامی تجهیزات ارائه شده، طراحی و ساخت مهندسین و پرسنل متخصص گروه می باشد. دانش فنی و طراحی بنیادین تجهیزات سبب گشته که این گروه فنی مهندسی صاحب "هسته ی تکنولوژی" باشد؛ به این معنا که تخصصی ترین قطعات و تجهیزات مورد استفاده به صورت داخلی و درون سازمانی طراحی و ساخته می شوند. این امر مزایای زیادی را برای فعالیت گروه و همچنین مشتریان محصولات ارائه شده توسط گروه ایجاد میکند. برای مثال می توان به عدم تاثیر پذیری از تحریم های خارجی و نوسانات شدید ارز اشاره کرد. همچنین تسلط و اشراف بر عمق دانش و تکنولوژی ساخت تجهیزات سبب گشته که طراحی و بهینه سازی محصولات و سفارشی سازی تجهیزات به بهترین نحو انجام گیرد. خدمات پس از فروش گسترده و ارائه مشاوره کاملا تخصصی مرتبط با محصولات از دیگر مزایای ایجاد شده می باشد.

امید انکه بتوانیم رضایت تمام مشتریان خورا کسب کنیم و گوی سبقت را از تمام رقبای داخلی و خارجی برباییم و با افتخار روی محصولاتمان حک کنیم ساخت ایران ....