پرینتر قهوه و کیک طرح یاقوت مبتکران بعد سوم

پرینتر قهوه و کیک و بستنی طرح یاقوت

چاپگر دیجیتال خوراکی طرح یاقوت:

چاپگر مواد غذایی طرح یاقوت با قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف و ابعاد وسیع یک پیشنهاد عالی برای کاربرد های مختلف نظیر چاپ روی کیک و بستنی و قهوه و تمامی مواد خوراکی و حتی غیر خوراکی مثل دستمال کاغذی می باشد. این نوع چاپگرها که اغلب با نام های تجاری پرینتر قهوه و کیک و بستنی و غیره شناخته می شوند، به صورت تخصصی برای چاپ مستقیم و بدون واسط (بدون نیاز به کاغذ خوراکی برای چاپ روی کیک) بر روی سطوح خوراکی و با رنگ های خوراکی طراحی و بهینه سازی شده اند. کاربرد اصلی این دسته از چاپگر ها عموما در کافی شاپ ها، شیرینی پزی ها و رستوران ها می باشد.

پرینتر قهوه طرح یاقوت مبتکران بعد سوم
پرینتر قهوه و کیک طرح یاقوت    مبتکران بعد سوم

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!!!

یکی از بارز ترین ویژگی های پرینتر های قهوه و شیرینی مبتکران بعد سوم، پرینت به صورت مستقیم بر روی مواد غذایی و سطوح است. به این معنا که برای انتقال تصویر چاپ شده به ماده خوراکی دیگر نیازی به استفاده از کاغذهای گران قیمت خوراکی نیست. این یعنی یک صرفه جویی بزرگ از لحاظ اقتصادی. همچنین چاپ مستقیم سبب گشته که زمان ایجاد تصویر روی سطح خوراکی به کمتر از چند ثانیه کاهش یابد. تنها کافی است که کیک و شیرینی خود را زیر پرینتر قرار دهید و با فشردن یک دکمه، در عرض چند ثانیه تصویری زیبا روی کیک شکل بگیرد.

نگهداری و شارژ کارتریج پرینتر های مبتکران بعد سوم بسیار ساده است. برای نگهداری و شارژ کارتریج پرینتر نیازی نیست به نمایندگی یا فردی متخصص مراجعه کنید. خودتان به آسانی و در عرض کمتر از 3 دقیقه از پس تمام این امور بر خواهید آمد.

 

پرینتر های قهوه و شیرینی مبتکران بعد سوم دارای نرم افزاری اختصاصی هستند که به صورت بیسیم و از طرق بلوتوث به پرینتر متصل می شود. به کمک این نرم افزار می توانید به سادگی و بدون نیاز به هیچ آموزشی، از پرینتر استفاده کنید. امکاناتی نظیر برش و ویرایش تصویر، چاپ تصویر در حالات مختلف و تعیین ابعاد چاپ تصویر، در این نرم افزار گنجانده شده است.

پرینت روی قهوه توسط پرینتر قهوه و کیک مبتکران بعد سوم

به طور مثال برای چاپ یک تصویر روی ماده خوراکی مراحل زیر انجام میشود:

- چاپگر را روشن نموده و ماده خوراکی (مثل کیک، بستنی، ژله، قهوه و ...) را مستقیما زیر پرینتر قرار می دهم.

- نرم افزار اختصاصی چاپگر را باز نموده و و عکس مورد نظر را فراخوانی میکنیم. (هر عکسی قابل استفاده است. مثلا با موبایل از چهره خود عکس سلفی تهیه کنید و آن را فراخوانی کنید).

- در صورت نیاز توسط نرم افزار اختصاصی دستگاه میتوانید ویرایش هایی را بر روی عکس فراخوانی شده، انجام دهید. مانند برش قسمتی از تصویر، تنظیم شدت رنگ، حالت تصویر و ...

- با فشردن دکمه "چاپ" فرایند چاپ به طور اتوماتیک آغاز شده و در عرض چند ثانیه عکس مورد نظر بر روی خوراکی چاپ میشود.

 

نکته مهم: برای چاپ عکس بر روی کیک توسط این چاپگر، دیگر نیازی به استفاده از کاغذ های خوراکی (که قیمت بالایی هم دارند) وجود ندارد. میتوانید مستقیما کیک را زیر پرینتر قرار دهید و پرینتر با پاشش مستقیم رنگ روی کیک، عکس مورد نظر را در عرض چند ثانیه روی آن چاپ میکند. همچنین هزینه های جانبی پرینتر بسیار ناچیز است. تنها با خرید 50 هزار تومان رنگ خوراکی، میتوان بیش از 2000 عکس چاپ کرد (هزینه هر عکس کمتر از 25تا تک تومانی).

پرینتر های قهوه و کیک و شیرینی مبتکران بعد سوم دارای ابعاد کوچکی میباشند و جاگیر نیستند.

ابعاد کلی این چاپگر 20*42*48 سانتیمتر بوده و امکان چاپ عکس با ابعاد بیشینه 14*17 سانتیمتر را دارا میباشد.

رنگ مورد استفاده، از نوع رنگ های خوراکی شیرینی پزی میباشد. پرینتر به صورت تک رنگ میباشد ولی میتوان مخزن رنگ آن را با رنگ های مختلفی نظیر شکلاتی، آبی، زرد، سبز و ... پر کرد و تصاویر را با رنگ دلخواه چاپ نمود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!!!

چاپ روی ژله_مبتکران بعد سوم

مشخصات چاپگر مواد خوراکی طرح یاغوت به شرح زیر است:

 • قابلیت پرینت با رنگ خوراکی بر روی انواع سطوح و نوشیدنی ها
 • ابعاد کلی دستگاه 48cm x 42cm با ارتفاع 20cm
 • بیشینه ابعاد چاپ 17cm x 14cm
 • میز با قابلیت تنظیم ارتفاع برای ظروف مختلف (میز اتصالی به بدنه دستگاه ندارد. لذا ارتفاع ظروف قابل استفاده در این چاپگر نامحدود است)
 • توان مصرف پایین و تغذیه با برق شهر
 • ارتباط بیسیم (بلوتوث) با کامپیوتر
 • قابلیت شارژ مخزن با رنگ های مختلف
 • دارای دو نشانگر لیزر برای پیدا کردن مختصات مرکز سطح چاپ
 • چاپ انواع عکس (سلفی، متن و ...)
 • سرعت چاپ 80cm²/min (قابل ارتقاء برای سرعت بیشتر)
 • قابلیت تعویض هد چاپ برای پرینت با رنگ های مختلف
 • سهولت در شارژ مخزن توسط کاربرر
 • رابط کاربری آسان و نرم افزار اختصاصی با قابلیت برش و ویرایش تصاویر
 • طراحی زیبا و فانتزی با قابلیت مانور بالا
 • دارای سوئیچ های حفاظتی برای جلوگیری از آسیب دستگاه
 • نصب و راه اندازی سریع در کمتر از چند دقیقه

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!!!

 

بزرگترین مزایای چاپگر طرح یاقوت نسبت به چاپگر طرح برلیان عبارت اند از:

 1. 1. عدم محدودیت برای ارتفاع ظروف مورد استفاده (ارتفاع نامحدود   در برابر   بیشینه ارتفاع 30cm)
 2. 2. آزاد بودن اطراف هد چاپ (در نتیجه کاربری آسان تر و سهولت در قرار دادن و برداشتن ظروف در زیر هد چاپ)
 3. 3. سرعت چاپ بالاتر (80cm²/min   در برابر   30cm²/min)
 4. 4. بیشینه ابعاد چاپ بیشتر (17cm x 14cm   در برابر   12cm x 12cm)
 5. 5. قدرت مانور بالای دستگاه برای چاپ روی سطوح مختلف
 6. 6. قابلیت سفارشی سازی تمام اجزاء چاپگر
 7. 7. شست و شو و نگهداری آسان تر

 

چاپ بهاره رهنما روی قهوه توسط پرینتر قهوه و کیک مبتکران بعد سوم

کلیپ فرایند چاپ بر روی قهوه

سوالات متداول در مورد چاپگر دیجیتال (طرح یاقوت)

در یک زمان واحد تنها امکان چاپ با یک رنگ وجود دارد، ولی امکان تعویض هد چاپگر با رنگ های مختلف وجود دارد.

جوهر مورد استفاده کاملا  ارگانیک بوده و تمامی استاندارد های بهداشتی را دارا می باشد. همچنین خود کاربر می تواند جوهر خوراکی را از بازار داخل کشور تهیه کرده و برای شارژ مخزن استفاده نماید. نکته بسیار مهم این است که هر جوهر خوراکی قابل استفاده نیست و ممکن است باعث خرابی هد چاپ شود. برای دریافت راهنمایی در رابطه با انواع جوهر خوراکی قابل استفاده، با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

بـــلــه...

شارژ مخزن کار ساده ای است. کاربر در کمتر از 3 دقیقه میتواند مخزن را شارژ کند و نیازی به فرد متخصص یا مراجعه به نمایندگی شرکت نیست. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش راهنما در DVD همراه دستگاه مراجعه فرمایید.

بــلــه...
امکان سفارشی سازی ابعاد و رنگ دستگاه وجود دارد.
ولی سفارشی سازی این دستگاه هزینه بر است. اگر به ابعاد خاصی احتیاج دارید، ما چاپگر دیجیتال (طرح یاقوت) را به شما پیشنهاد میکنیم.

بدنه دستگاه ساخته شده از پلاستیک و فلز است.

لذا تماس رطوبت با دستگاه مشکلی ایجاد نمیکند. البته به شرطی که قسمت الکترونیک چاپگر خشک باقی بماند.

در چاپگر طرح یاقوت میز دستگاه مستقل از بدنه اصلی است. لذا شست و شو و نگهداری دستگاه بسیار آسان میباشد. با خیال راحت میز دستگاه را زیر آب قرار دهید تا خوب تمیز و بهداشتی شود.

خیــــر!
نه تنها آسیبی وارد نمیکند، بلکه فرایند چاپ را سرعت میبخشد.

هد چاپگر نسبت به سرمای شدید حساس تر است. لذا در چاپگر مکانیزمی برای پیشگرم کردن هد برای مواقعی که محیط کاری چاپگر بسیار سرد است، در نظر گرفته شده است.

اگر کافیشاپ دارید و به هنر لته آرت علاقمندید و یا مهم تر از آن اگر به فکر تاسیس یک کافیشاپ و رستوان هستید، پرینتر های مبتکران بعد سوم یک ایده و کار بسیار نو و خلاقانه برای شما خواهد بود. در کنار هنر دست باریستا، ایجاد طرح های خلاقانه و حتی ایجاد طرح چهره ی مشتری روی قهوه، می تواند یک سورپرایز عالی را رقم بزند.

البته همه چیز به اینجا ختم نمیشود؛ فقط به قهوه محدود نشوید، با پرینتر های قهوه و شیرینی مبتکران بعد سوم میتوانید هر نوع طرح و عکسی را روی هر نوع ماده خوراکی نظیر کیک و شیرینی و شیک و بستنی چاپ کنید.

نکته جالب اینجاست که با داشتن تنها یک دستگاه چاپگر قهوه و شیرینی مبتکران بعد سوم میتوانید به سرعت از رقبای خود پیشه بگیرید، آن هم با هزینه ای بسیار ناچیز در حد رایگان!

شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که "اگر من یک دستگاه تهیه کنم و روی قهوه هایم طرح بزنم، پس مجبورم قیمت هر فنجان قهوه را چند برابر افزایش بدم تا هزینه ها جبران گردد!!!" ولی جواب ما این است : شاید شما یک مبلغ اولیه برای خرید یک دستگاه بپردازید، ولی هزینه های جانبی دستگاه عملا بسیار ناچیز است. با 50 هزارتومان رنگ خوراکی میتوان بیش از 2000 چاپ انجام داد. یعنی هزینه ی هر چاپ تنها 25 تا تک تومانی! پس لازم نیست برای ایجاد یک طرح روی فنجان قهوه از مشتری پول بیشتری دریافت کنید. از طرفی با توجه به جدید و پر طرفدار بودن این ایده در ایران، با تهیه این دستگاه برای کافی شاپ، با افزایش چشمگیر مشتری رو به رو خواهید شد و با اینکار به سادگی هزینه اولیه ی خرید دستگاه شما بر خواهد گشت.

اگر به تازگی تصمیم به تاسیس یک کافیشاپ و رستوران گرفته اید، راه دشواری را برای کسب مشتری و رسیدن به پای رقبای خود در پیش دارید، ولی یک ایده ناب و جدید میتواند سرعت پیشرفت شما را به طور چشمگیری افزایش بدهد.

بعضی ها میگند "خب مثلا اول کار ما چند ماه همه قیمت ها را پایین نگه میداریم، حتی در حد ضرر، ولی اینجوری در عوض مشتری پیدا میکنیم".  جواب ما به این ایده و تفکر این است که: اولا این روش برای جلب مشتری، فقط بخاطر ارزانی خدمات شما است و درواقع شما مشتریانی پیدا میکنید که به دنبال خدمات ارزان هستند؛ پس اگر در اینده افزایش قیمت داشته باشد، مطمئنا بسیاری از مشتران خود را از دست خواهید داد. دوما چرا به درامد پایین و حتی تحمل ضرر فکر میکنید؟ به نظر شما داشتن یک ایده خاص که حتی در اولین روزهای کارتان بتواند مشتریان سابق کافه های دیگر را جذب کند و برای شما یک تبلیغ و برند سازی باشد بهتر نیست؟؟؟

بگذارید واضح تر توضیح بدم، یه ضرب المثل هست که میگه چون نهی خشت اول را کج؛ تا ثریا میرود دیوار کج.  اگر شما برای جلب مشتری از روش کاهش قیمت خدمات خود استفاده کردید، علاوه بر مشکلاتی که در بالا ذکر کردم، یک مشکل جدی دیگر هم برای شما ایجاد میشود و آن اینکه کافه شما به عنوان یک کافه ارزان و چیپ شهرت پیدا میکند!   در عوض اگر از روش استفاده از ایده ناب استفاده کردید، کافه شما به عنوان یک کافه خلاق و حتی لاکچری شهرت پیدا میکند. پس بهتر است از اول به فکر باشید و روش درست را انتخاب کنید.

حالا سوال دوم اینکه ایده ناب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ این هم سوال مهم و کلیدی است، چرا که شاید شما یک ایده لوکس و خلاقانه پیدا کنید و شاید هزینه ی زیادی هم برای آن بپردازید، ولی این ایده برای شما کارایی تبلیغ گر را نداشته باشد.  منظورم از "تبلیغ گر" ایده و تکنیکی است که به سرعت خبرش در سطح شهر بپیچه و اسم کافه شما را با خودش از گوش به گوش تمام افراد جابجا کند. در واقع شما به ایده ای نیاز دارید که علاوه بر جذابیت و خلاقیت، دارای قابلیت انتقال و نشر سریع را هم داشته باشه. مخصوصا در شبکه های مجازی.   حالا تصور کنید که یک دستگاه چاپگر قهوه تهیه کرده اید. برای هر مشتری عکس چهره اش را به همراه لوگو و اسم کافه خودتان را روی فنجان قهوه اش چاپ میکنید. مطمئن باشید مشتری آنقدر ذوق زده میشود که قبل از نوشیدن قهوه، با موبایلش یک یا چند عکس از آن تهیه میکند و این عکس برای مدت ها میشه عکس پروفایل آن مشتری روی واتساپ و تلگرام او. پس شک نکنید که ایده پرینتر قهوه و شیرینی دقیقا همان ایده با جذابیت و خلاقیت و تبلیغ گر است.

پرینتر های قهوه و شیرینی مبتکران بعد سوم با گارانتی و خدمات پس از فروش کامل یک انتخاب درست و حساب شده خواهد بود. دستگاه های مبتکران بعد سوم در مقابل دستکاه های مشابه خارجی (که همگی چینی هستند)، کارایی بهتری را ارائه می کنند، قیمت بسیار مناسب تری دارند و تمام تجهیزات و ملزومات آن قابل تهیه از بازار داخل کشور می باشد.

ولی در کنار تمام این برتری ها فوق، دو ویژگی فنی و کلیدی دستگاه های مبتکران بعد سوم، به کلی این دستکاه ها را از نمونه خارجی متمایز میکند. اول آنکه اگر برای مدت زیادی   مثلا یک سال   از دستگاه استفاده نکردید، نازل های کارتریج پرینتر دچار خشک شدگی و گرفتگی نخواهد شد. (لازم به ذکر است که در دستگاه ی مشابه خارجی و چینی، اگر برای یک مدت نچندان طولانی از دستکاه استفاده نکنید، نازل های کارتریج دچار گرفتگی شده و شما مجبور به تعویض کارتریج خواهید بود که هزینه ی بالایی را هم به شما تحمیل خواهد کرد). و دوم آنکه رنگ مورد استفاده در پرینتر های مبتکران بعد سوم از نوع رنگ های خوراکی موجود در بازار ایران است که می توانید خودتان به سادگی رنگ مورد نظر را از بازار تهیه کرده و مخزن کارتریج را شارژ کنید. (در حالی که برای استفاده از دستگاه های خارجی و چینی، شما ملزم به استفاده از رنگ خوراکی خود شرکت سازنده پرینتر خواهید بود و در صورت استفاده از رنگ برند های دیگر، پرینتر شما آسیب خواهد دید).

چاپ روی ماست -پرینت ماست-مبتکران بعد سوم